Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів - Biologic.tv

Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

В категории: События

Запрошуємо прийняти участь у Ярмарку органічних продуктів на Контрактовій площі в Києві

23 вересня 2017 року у центрі Києва, на Контрактовій площі, відбудеться Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Організатор: Федерація органічного руху України

За підтримки:

Місце проведення: м. Київ, Контрактова площа (напроти Подільської районної державної адміністрації)

Час проведення: 23 вересня 2017 р. з 09:00 до 19:00

Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який демонструє досягнення вітчизняного органічного сектору та стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

Виробники з усієї України запропонують відвідувачам сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими смаколиками.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірити смак та якість представлених товарів!

 


Комментарии

Оставьте ваш комментарий

Топ